رستوران ترکیه ای کاساب (شعبه یک)

آدرس: فرشته، جنب سام سنتر
تلفن: 02171000
مشاهده منو
رستوران قصاب - قسمت اول 
با استاد کیارش و پگاه رفتیم رستوران قصاب که مدتها بود منتظر باز شدنش بودم. منو میسیز زودتر رسیدیم و متاسفانه مطلع شدیم که رستوران پر پر هست و جا ندارن. ناامید تماس گرفتم با استاد که گفت نوبت گرفته و داره میاد. به محض رسیدن رفتیم داخل. سمت راست قصابی بود و سمت چپ هم رستوران بود. رفتیم داخل قصابی و کلی عکس و فیلم از تی بون استیکا و مغز قلم گوساله و ماهیچه و لاشه های گوسفند و گوساله گرفتیم تا نوبتمون شد. محیط رستوران دو بخش بود که یک بخش کاملا تاریک و یک بخش کاملا روشن بود. رستوران در حد انفجار شلوغ بود و این مدیریت سالن رو کاملا سخت کرده بود و کاملا می شد استرس رو توی تیم و مدیر سالن که ترک هم بود کامل حس کرد. البته ما ایرانیا از جمله خودم در حمله به مکانهای جدید استادیم و این جا هم از این قاعده مستثنی نبود. 
برای استارتر با یک سینی میومدن که انواع استارتر مثل ترشی لبو و ترشی تند و خوراک لوبیا و پنیر ترکی ارزینجان و سالاد بادمجان و بادمجان با سس مخصوص و ماست با خرفه گرفتیم که همگی خوشمزه بودن. یکی از اشکالات ظرف پیش غذا بود که سایزش خیلی بزرگ بود و قاشق نداشت که قاشق با تاخیر فراوان بالاخره رسید. قیمت پیش غذاها بین سیزده تا شصت و سه هزار تومان بود. نوشیدنی ها هم آب و پرتغال و کوکا و آب گرفتیم که باز هم به دلیل شلوغی نوشابه رو برامون باز نکردن و با ته قاشق بازش کردیم.
ادامه دارد...
 
رستوران قصاب - قسمت دوم
اما در مورد غذاهای اصلی باید بگم که منو به شش قسمت برگرها، استیک، کباب بره، دونر، کوفته و مرغ تقسیم می شد که مرغ فقط یک آیتم جوجه کباب داشت. رنج قیمت غذای اصلی از پنجاه و هفت هزار تومان تا صد و چهل هزار تومان بود و فقط یک آیتم که دنده کامل گوسفند بود سیصد و بیست و پنج هزار تومان بود. البته بعضی آیتم ها هم در منو مثل ویژه کاساپ که قیمت خیلی بالایی داشت و برای صد گرم صد و چهل هزار تومان بود و این به این معناست که یک میلیون و چهارصد هزار تومان برای یک کیلو و نیم گوشت بود و این برای مشتری کمی نامفهوم بود که مدیریت قول داد منو رو تعویض کنن تا مشتری سورپرایز نشه.یکی از کارایی که می شد کرد این بود که بری تو قصابی و هر چی دوست داری رو سفارش بدی. 
برای سفارش غذای اصلی ترجیح دادیم میکس سلکشن استیک و کباب سرآشپز رو بگیریم که مخلوطی از انواع کباب و استیک بود. بهترین گوشتش به نظرم راسته بره بود که به صورت ریر سرو شد و فوق العاده خوشمزه بود ولی استیک های گوساله اصلا طعم نداشت. کبابا هم خوشمزه بودن خیلی ولی اونایی که دنبه داشت دنبه هاش درست پخت نشده بود و این سریع اشتهامونو کور می کرد
یه چیز دیگه هم که انتظارشو داشتیم و ندیدیم شو کوکینگ و سرو غذا بود که به دلیل ازدحام اصلا ممکن نبود و دیزاین رستوران هم چنین اجازه ای نمی داد.
برای دسر، شیربرنج ترکی و دسر به گرفتیم که شیربرنجش فوق العاده بود و کاتمر که با بستنی سرو می شد و با چای باید می زدی بر بدن. کاتمر ۳۵، دسر به ۲۸ و شیر برنج ۲۸ تومان بود
 
 
188 1396/09/06
0 (1) نظر
 • امیر معین محمدزاده
  جمعه 23 آذر 1397
  عجججججب رستورانننیییییی😱😱😱😱😍😍😍😍😍
آدرس:
فرشته، جنب سام سنتر
تلفن: 02171000
مشخصات رستوران
 • سطح اقتصادی
  بالا
 • نوع رستوران
  رستوران ترکیه ای
 • مناطق تحت پوشش
  الهیه ,جردن ,زعفرانیه ,محمودیه ,ولیعصر-زعفرانیه ,
سبد خرید من
سبد شما خالی است!
Mr.Taster خوش آمدید
ثبت نام
Mr.Taster ورود / ثبت‌نام
برای ورود شماره موبایل خود را وارد نمایید
رمز پیامکی جهت تایید برای شما ارسال خواهد شد
درصورتی که قبلا ثبت نام کرده و برای حساب کاربری خود رمز عبور انتخاب نموده‌اید، می‌توانید از این قسمت نیز وارد شوید
ورود با رمز قبلی