رستوران شب نشین

آدرس: بلوار آتشگاه، بعد از کوه آتشگاه
تلفن: 03113677939
مشاهده منو
شبی عجیب!!!! رستورانی با دکوری کاملا چینی و غذاهای ایرانی!!!‌
به اتفاق دکتر یحیی، علی، عباس، فرخ و آرلن رفتیم رستوران شب نشین در اصفهان. وقتی رسیدیم با رستورانی زیبا که حالتی قلعه مانند داشت با مشعلهای روشن و دری بسته با ۲۰۰ نفر پشت در مواجه شدیم!!! البته مستر خودش رو به مدیریت که معرفی کرد همه مشکلات حل شد و تونستیم بریم داخل. از ورود به این رستوران زیبا انقدر ذوق زده شده بودم که حد نداشت . مکانی بسیار زیبا و غیر قابل وصف. ابتدا مسئول رستوران جایی رو به ما داد که به صورت نیمکت بود ولی از آنها خواستیم که جایی رو بدن که سبک رستورانهای چینی باشه و بتونیم بشینیم و لم بدیم که زحمت این کار رو نیز کشیدند. اما یکی از مسئولین رستوران که فهمید ما برای تهیه گزارش اومدیم برخوردی نامناسبی با مستر داشت و از ما خواست که هیچ جا چیزی ننویسیم‍!!! 
پس از کش و قوص و بحث راجع به نوشتن یا ننوشتن گزارش رفتیم بالا و تازه چیزای جالب شروع شد! اول از همه این که منو رو به ما دادن و تازه مستر متوجه شد که اومده رستوران ایرانی و نه چینی!!! مستر حسابی هنگ کرده بود که چرا دکور چرا چینی دیزاین شده ولی غذا کاملا ایرانیست. 
ضمن اینکه باید مجددا به جلوی در می رفتیم برای سفارش و فیش گرفتن. با عباس رفتیم برای فیش گرفتن و با صفی طولانی مواجه شدیم. در این مدت شروع کردیم به گرفتن عکس با کارمندان مجموعه. در صورتیکه فکر می کنم باید سفارش رو از هر میز می گرفتن و همونجا نیز حساب می کردن. ما تقریبا بخش اعظمی از زمان رو بدون بچه ها در صف گذروندیم!!!!
بعد از ثبت سفارش که ۷۴۰۰۰ تومان برای:
 
کوبیده
جوجه چینی - تنها غذای چینی که پختش هم متفاوت بود
شیشلیک 
خورشت ماست 
فیله
جوجه کباب 
سالاد و ...
 
اومدیم پیش بچه ها. اما هنوز ۱ دقیقه نگذشته بود که اون آقا مجددا اومد و گفت که آقای دکتر صاحب رستوران در پی تماس تلفنی ابراز نارضایتی کردن و چون از فضا و پرسنل عکس گرفتین، گفتن اگر چیزی بنویسین ... آخه من نمی دونم این مستر بیچاره مگه چه گناهی کرده که بعضیها مثل این آقا و نارنجس.. تهدیدش می کنن. به هر حال شروع کردیم به صرف غذا. غذاها خیلی معمولی بودن و هیچ کس اون لذت رو که باید در اون محیط می برد نبرد. مجددا این سوال در ذهن مستر ایجاد شد که چه فاکتوری همیشه در رستوران مهمتره:
 
فضا
برخورد
غذا 
و ...
 
به هر حال طعم غذاها به نظر مستر معمولی بود. رفتار اون مدیر واقعا بد!!! و محیط فوق العاده! ولی آیا محیط فاکتوری اصلی بود؟
5 1396/01/29
0 (1) نظر
 • محسن انصاریپور
  دوشنبه 11 تیر 1397
  دقیقا همینطوری هست که می گید ، فضا بسیار زیبا ولی سرویس دهی ، برخورد و خود غذا بسیار معمولی
آدرس:
بلوار آتشگاه، بعد از کوه آتشگاه
تلفن: 03113677939
مشخصات رستوران
 • سطح اقتصادی
  پایین
 • نوع رستوران
  رستوران ایرانی
 • مناطق تحت پوشش
  آتشگاه
Mr.Taster خوش آمدید
ثبت نام
Mr.Taster ورود / ثبت‌نام
برای ورود شماره موبایل خود را وارد نمایید
رمز پیامکی جهت تایید برای شما ارسال خواهد شد
درصورتی که قبلا ثبت نام کرده و برای حساب کاربری خود رمز عبور انتخاب نموده‌اید، می‌توانید از این قسمت نیز وارد شوید
ورود با رمز قبلی