رستوران محرم

آدرس: بلوار امام جنب هتل پردیس
تلفن: 01333666090
مشاهده منو
ویلا رو تحویل دادیم و راه افتادیم به سمت تهران. خیلیاتون هر موقع که می خواستم بیام سمت رشت بهم سفارش کرده بودین که محرم رو حتما بیام. منم اطاعت امر کردم و تصمیم گرفتم که آخرین رستورانی که تو شمال تست می کنم محرم باشه. وقتی رسیدیم حول و حوش ساعتای ۳ بود. پارک کردیم و وقتی رفتیم پایین با یک صف طویل مواجه شدیم! میسیز و عباس رفتن تو صف و منم شروع کردم از صف و جلوی در رستوران عکس گرقتن. یک نفر هم با دست باند پیچی شده جلوی در ایستاده بود و به محض خالی شدن میز مردم رو راهنمایی می کرد که کجا بشینن. بعد از نیم ساعت که میسیز و عباس نزدیک در شدن یهو اون آقا بهم گفت که شما چند نفرید؟ که من هم گفتم که هنوز نوبتمون نشده.۵ دقیقه بعد هم دوباره همون سوال رو کرد و من فکر کردم که مستر رو شناخته در صورتیکه مستر رو خارج از صف می خواست بفرسته تو!!!! رفتیم داخل با میسیز و عباس و شروع کردم به عکاسی از داخل رستوران و تابلوها. تابلوهای خیلی شیکی داشت. بعد که آشپزخونه رو دیدم از صاحب رستوران درخواست کردم که برم از آشپزخونه هم عکس بگیرم ولی هر کار کردیم نذاشتن. وقتی دیدم نمی ذارن مجبور شدم بگم از روزنامه آسیا اومدم و... شاید فرجی بشه ولی بهم گفتن که تنها چیزی که می تونیم در خدمتتون باشیم ناهاره!!!! راستش یه ذره بهم برخورد ولی خوب یه مقدارم بهشون حق می دادم چون سرشون خیلی شلوغ بود و یه جورایی نگران عکسای مستر بودن. بعد از اینکه کنف شدم عین یه بچه خوب رفتم سر جام نشستم تا سفارش بدم.
یکی از پرسنل بعد از یه ربع اومد سراغمون که سفارش بگیره ازمون. من هم اولش گفتم ماهی سفید می خوام. اونم گفت نداریم. گفتم ولی من می خوام. یه چرخی بزن شاید داشته باشین، اونم شاکی شد و گفت که نمی دونم چرا به هر کی می گم نداریم باز می گه یه چرخی بزن! رفت تو آشپزخونه و بعد ۱۰ دقیقه اومد و گفت نداریم. دوباره ازم پرسید که چی می خوری: منم دوباره گفتم ماهی سفید!!!‌ فکر کنم داشت کم کم به این نتیجه می رسید که مستر رو یه فص کتک بزنه. یه حرف خوبیم زد که باعث شد که کمتر لجم بگیره از تموم شدن ماهی و اون هم اینکه الان فصل ماهی نیست و هر ماهی که می خورین ماهی یخ زدس(تصلی بخش خوبی بود بر مرحم مستر). استارتر باقالی و اشپل و گردو و همچنین ماست چکیده و زیتون پرورده سفارش دادیم. من خیلی سعی کردم باقالی خام رو بخورم ولی هیچ وقت نفهمیدم که چرا خام. آخه واقعا نمی تونم بخورم ولی وقتی دقت می کردم شمالیها خودشون عین تخمه باقالی رو می خوردن. شنیدم که خیلی خوبه واسه سلامتی ولی خوب چه کنم که از بچگی باقالی رو پخته خوردم. ماست محلی و زیتون پرورده هم خوشمزه بودن و عالی. برای غذای اصلی هم کباب ترش، چنجه، کوبیده و جوجه کباب گرفتیم. ازشون خواستم باقالی قاتوق و میرزا قاسمی هم بیارن که گفتن اگه باشه میارم ولی قول نمی دم. بعد ۱۰ دقیقه میرزا قاسمی هم آوردن. برنجی که آوردن دودی بود ولی خیلی با کیفیت نبود. میسیز که اصلا خوشش نیومد. کباب ترش هم کامل سوخته بود. چنجه خوشمزه بود و جوجه کباب هم معمولی. از اون رستورانهایی بود که دیگه انقدر کارشون گرفته که از کیفیت کم کم داره کاسته می شه(مطمئنم که رشتیها با نظر مستر موافقن)‌. البته میرزا قاسمی هم آوردن ولی وقتی آوردن گفتن که دیگه این آخرین چیزیه که بهمون می دن! خوب شد همیشه هزینه غذاها رو می دیم وگرنه باید مستر با نون ماست محرم رو ترک می کرد. باید بگم میرزاقاسمی هم خوشمزه بود ولی تو این سفر از اون خوشمزه تر رو هم زیاد تیست کرده بودم.
وقتی دیدم که باقالی قاتوق ندادن بهم، داشتم حرص می خوردم که میز بغلی که خونواده خیلی دوست داشتنی به نام آقای منوچهری و خانومشون و دو دختر گلشون شنیدن حرفامون رو و از باقالی قاتوقشون لطف کردن و به مستر دادن. مستر هم که اصلا اهل تعارف نیست از نصف ظرفشون رو خالی کرد. میسیز که کلی حرص خورد و خجالت از دست مستر!!! مستر رو هم دعوا کرد که خیلی بده که غذای مردم رو می خوری که منم جواب دادن اصلن هم بد نیست. به هر حال من مستر هستم و وظیفه سنگینی از طرف هوادارانم به دوش مستر هست. خانم منوچهری هم گفت که مستر رو که دیده فکر کرده خارجی هستیم و اومدیم ایران!!! ازشون عکس گرفتم و توضیح دادم که اسمشون حتما تو آسیا خواهد خورد. قزوینی بودن و رستوران نمونه و اقبالی رو هم خوب می شناختن.
راستی باقالی قاتوق خیلی توپ بود و حیف که بهمون نرسید ولی کوبیده هم معمولی بود. هزینه هم ۵۹۰۰۰ تومان شد که عباس زحمتش رو کشید. عکس حسین رضازاده هم تو رستوران بود. فکر کنم که این پنجمین عکسی بود که تو رستورانها از آقا حسین می دیدم. فکر کنم که در آینده بتونم رو کمکش در تیستها حساب کنم!
یک خانم هم اومد سر میزمون که از بچه های مستر تیستر بود که کلی خوشحالمون کرد.
بعدش هم که کلی عکس از جاهای زیبا براتون گرفتم که بدونین مستر نه تنها در خوردن و وب مارکتینگ تبحر داره بلکه در عکاسی هم حرف برای گفتن داره.
11 1396/01/27
آدرس:
بلوار امام جنب هتل پردیس
تلفن: 01333666090
مشخصات رستوران
  • سطح اقتصادی
    پایین
  • نوع رستوران
    رستوران ایرانی
  • مناطق تحت پوشش
Mr.Taster خوش آمدید
ثبت نام
Mr.Taster ورود / ثبت‌نام
برای ورود شماره موبایل خود را وارد نمایید
رمز پیامکی جهت تایید برای شما ارسال خواهد شد
درصورتی که قبلا ثبت نام کرده و برای حساب کاربری خود رمز عبور انتخاب نموده‌اید، می‌توانید از این قسمت نیز وارد شوید
ورود با رمز قبلی