رستوران یاس

آدرس: خیابان ولیعصر، روبروی درب اصلی پارک ملت، پلاک 2627
تلفن: 02122011020
مشاهده منو
تیست نهایی مستر تیستر از رستوران یاس 
 كباب برگ رستوران یاس فوق العاده عالیه. انقدر خوبه كه دیروزم دفتر چلوكباب برگ یاس خوردم. خیلی خوشمزست. البته سوپ سرد سرو شد. قبلا بدون پرسش سالاد و ماست و زیتون رو می زاشتن رو میز ولی امروز اول پرسیدن و این جای تقدیر داره. كوبیده معمولی بود.
برای خوردن یك برگ فوق العاده خوشمزه بهترینه. 
قیمت: ٦٨٠٠٠ تومان
البته هزینه یك برگ مخصوص و دو سیخ كوبیده و سالاد و ماست و زیتون ١٨٩٠٠٠ تومان شد
 
تیست قدیمی مستر تیستر:
کلا ما ایرونیا وقتی یه مهمون خارجی میاد انقدر بهش چلوکباب و کباب و جوجه کباب و هر چی کباب رو می دیم که بنده خدا وقتی می خواد برگرده کلا از هر چی کبابه فرار می کنه. حالا وقتی که مهمون وجترین یا کسی مثل پ(خانوم برادر مستر که تایلندیه) باشه که گوشت قرمز نمی خوره کار سخت تر می شه چون عملا نمی تونی هر رستورانی بری. بعد از کلی فکر با حسین(برادر مستر) و پ و عباس و پگاه تصمیم گرفتیم به رستوران یاس که چند وقتیم هست که تغییر دکور داده و خیلی شیک تر از سابق شده بریم. عباسم که چند بار قرار بود مهمونمون کنه که هر بار یک اتفاقی می افتاد و بازم نمی شد که دست به جیب بشه و قرار شد دوباره رستوران یاس مهمونش بشیم(اتفاقی که واقعا نادره). وقتی رسیدیم خیلیا بیرون منتظر بودن و آقای نگهبانی جلوی در ایستاده بود که کسی داخل نشه. خانومی هم که برگه ای دستش بود و اسامی رو می نوشت. وقتی پرسیدیم چقدر طول می کشه که نوبتمون بشه گفتن ۲۰ دقیقه ولی از ساعت دوازده و نیم تا یک و نیم طول کشید تا بریم داخل. جالب بود که حتی اسم های جلومون هم خیلیاشون زودتر رفتن داخل و بعد که علت رو جویا می شدیم می گفتن که تلفنی رزرو شده و در کل کلی عصبی شدیم و شاید اگر مستر عجله نداشت سریع به رستوران دیگه ای سر می زد.
خیلی از کسایی که وارد این رستوران می شدن افراد مسن بودن. تو انگلیس هم اکثر رستوران های گرون رو افراد مسن می رفتن و مشتریاش بودن. خلاصه بعد یک ساعت رفتیم و به طبقه بالا راهنمایی شدیم. بعد از استقرار، میز با ۲ تا سالاد، ۵ تا ماست موسیر و ۳ تا زیتون پرورده پر شد بدون اینکه حتی ازمون بپرسن برای استارتر چی می خوریم! وقتی یه حساب سر انگشتی کردم دیدم عباس ۹۰۰۰۰ تومان افتاد به نظرم اصلا کار قشنگی نبود هر چند زیتون پرورده فوق العاده خوشمزه بود و سالاد و ماست موسیر هم خوب بود. سالاد توی منو به اسم گاردن سالاد بود که کاهو فرانسوی، کاهو ایسبرگ، فلفل رنگی، گوجه، خیار، زیتون سبز و کروتن و سس مخصوص داشت.
 برای غذاهای اصلی هم مستر چلوکباب برگ ممتاز سفارش داد که برنج و کباب با راسته و فیله بره بود و فوق العاده خوشمزه و لذبذ بود. هزینه این غذا ۶۰۰۰۰ تومان بود. عباس ماهی قزل آلای فیله شده با سس لیمو و زعفرون گرفت که خیلی خوشمزه درست شده بود و جزو غذاهای خوب بود و با مش پتیتو و سبزیجات سرو شد. ولی زرشک پلو با مرغ و باقالی پلو با مرغ حسین و پگاه خیلی معمولی بود و اگر مستر تو خونش هم درست کنه خوشمزه تر در میاورد با این که مستر هر ۱۰۰ سال یه بار آشپزی می کنه اون هم اگر قسمت بشه!
 میگو پ هم خیلی معمولی بود و کلا ما ایرانیها کم پیش میاد میگو رو بلد باشیم خوب درست کنیم. اون برای پ که خودش میگو و غذاهای دریایی رو معرکه درست می کنه. میگو بنیه که با خمیر بنیه سرخ شده بود و با سبزیجات سرو می شد.
 مستر که عجله داشت و مجبور شد جمع رو زودتر ترک کنه ولی فاکتور این غذاها ۴۱۲۰۰۰ تومان شده بود که ۳۵۰۰۰ تومان برای سرویس و ۳۴۰۰۰ تومان هم ارزش افزوده بود. رستوران گرونی بود و شاید اگر دوباره برم فقط برای خوردن برگ برم و دیگر هیچ.
11 1396/04/24
پیش غذا
پیش غذا
کباب
کباب
سس و ترشی
سس و ترشی
آخرین بروزرسانی 1396/01/23
پیش غذا
 • سوپ قارچ

  سوپ قارچ

  ۸,۰۰۰ تومان
  0
 • سوپ جو

  سوپ جو

  ۸,۰۰۰ تومان
  0
 • پتاژ اسفناج

  پتاژ اسفناج

  ۸,۰۰۰ تومان
  0
 • پتاژ هویج و گشنیز

  پتاژ هویج و گشنیز

  ۸,۰۰۰ تومان
  0
کباب
 • فیله کباب بره با سبزیجات

  فیله کباب بره با سبزیجات

  ۵۰,۰۰۰ تومان
  0
 • جوجه کباب با سبزیجات

  جوجه کباب با سبزیجات

  ۳۱,۰۰۰ تومان
  0
 • چلو کباب لقمه زعفرانی

  چلو کباب لقمه زعفرانی

  ۳۲,۰۰۰ تومان
  0
 • چلو کباب شیشلیک بره

  چلو کباب شیشلیک بره

  ۵۰,۰۰۰ تومان
  0
 • چلوکباب برگ مجلسی

  چلوکباب برگ مجلسی

  ۴۸,۰۰۰ تومان
  0
 • چلو کباب برگ ممتاز

  چلو کباب برگ ممتاز

  ۶۰,۰۰۰ تومان
  0
سس و ترشی
 • ترشی انبه

  ترشی انبه

  ۴,۰۰۰ تومان
  0
 • زیتون پرورده

  زیتون پرورده

  ۸,۰۰۰ تومان
  0
 • زیتون مدیترانه ای

  زیتون مدیترانه ای

  ۸,۰۰۰ تومان
  0
آدرس:
خیابان ولیعصر، روبروی درب اصلی پارک ملت، پلاک 2627
تلفن: 02122011020
مشخصات رستوران
 • سطح اقتصادی
  پایین
 • نوع رستوران
  رستوران ایرانی
 • مناطق تحت پوشش
  پارک وی ,ظفر ,میرداماد ,ونک ,
Mr.Taster خوش آمدید
ثبت نام
Mr.Taster ورود / ثبت‌نام
برای ورود شماره موبایل خود را وارد نمایید
رمز پیامکی جهت تایید برای شما ارسال خواهد شد
درصورتی که قبلا ثبت نام کرده و برای حساب کاربری خود رمز عبور انتخاب نموده‌اید، می‌توانید از این قسمت نیز وارد شوید
ورود با رمز قبلی