خانه سنتی پرهامی

آدرس: خیابان لطفعلی خان زند، بعد از سه راه احمدی، ضلع مقابل مسجد نصیرالملک
تلفن: 07132232015
مشاهده منو
با رامبد از تخت جمشید بر می گشتیم که تصمیم گرفتیم نهار یا همون شام رو در خانه پرهامی بخوریم. تلفن خانه پرهامی رو از اینترنت پیدا کردیم و برای ساعت ۷:۳۰ رزرو کردیم و به اتفاق میسیز، مژگان خانوم و مژده و رامبد به خانه پرهامی رفتیم. رستوران تو محله بافت قدیم شیراز بود و کوچه های بسیار جالبی داشت. پس از گذروندن چندین کوچه پس کوچه باریک که نور زرد رنگ در کوچه سوسو می کرد رسیدیم خانه پرهامی زنگ زدیم و رفتیم داخل خونه ای بسیار زیبا که فواره وسط حوض ریتم زیبایی به محیط داده بود. موزیک سنتی، شیشه های قدیمی، وسایل قدیمی، شامل تلویزیون، چرخ خیاطی، دستگاه تایپ، پرده های زیبا همه و همه باعث شد مستر برگرده به حداقل سی چهل سال قبل... 
ادامه دارد...

قسمت دوم 
رفتیم داخل، میز بسیار خوشگلی برامون چیده بودن، غذاها عبارت بودن از دمپخت گوجه که بسیار خوشمزه بود و با گوشت گوسفندی سرو شد. دمپخت سیری، بعلاوه کلم پلو شیرازی، دو پیازه آلو که جریانش و در پستهای قبلی گفتم، ته چین مرغ، کشک بادمجون، ماست و ریحون، سالاد شیرازی، دوغ سنتی و...همگی بسیار خوشمزه بودن و با سلیقه دیزاین شده بودن. 
لازم به ذکره که اگر خواستید برای صرف نهار یا شام به خانه پرهامی برید حتما قبلش تماس بگیرید چون چهار مدل غذا هر روز سرو میشه و یک مدل غذا هم غذای روزه. ضمناً کسانی که دوست دارن شیراز اقامت کنن میتونن اقامتگاه پرهامی رو انتخاب کنن.به قدری محیط جذاب بود که حد و نهایت نداشت. 
اکیدا توصیه می شه که به این مکان زیبا سر بزنید. 
 
 
42 1396/09/18
آدرس:
خیابان لطفعلی خان زند، بعد از سه راه احمدی، ضلع مقابل مسجد نصیرالملک
تلفن: 07132232015
مشخصات رستوران
  • سطح اقتصادی
    متوسط
  • نوع رستوران
    رستوران ایرانی
  • مناطق تحت پوشش
ساعات کاری
Mr.Taster خوش آمدید
ثبت نام
ورود
کلمه عبور را فراموش کرده ام
Mr.Taster ورود / ثبت‌نام
برای ورود شماره موبایل خود را وارد نمایید
رمز پیامکی جهت تایید برای شما ارسال خواهد شد
درصورتی که قبلا ثبت نام کرده و برای حساب کاربری خود رمز عبور انتخاب نموده‌اید، می‌توانید از این قسمت نیز وارد شوید
ورود با رمز قبلی