رستوران ارم شاندیز

آدرس: شاندیز، نرسیده به میدان دوم، رستوران ارم شاندیز
تلفن: 09155112020 - 05134282020 - ۰۵۱۳۴۲۸۴۰۰۰
مشاهده منو

من و عباس و میسیز تیستر تصمیم گرفتیم بریم شیشلیک ارم. عباس که حسابی مستر و میسیز رو شرمنده کرد و اعلام کرد که مهمون هستیم. من که سر از پا نمی شناختم چیزی نمونده بود که فرمونو ول کنم و بپرم تو بغل عباس. رفتیم و چه رفتنی. از رستورانهای زیادی مثل صفدری و شاندیز و شایان و باغ سالار گذشتیم تا به ارم رسیدیم. شلوغ بود ولی میسیز سریع یه جای صندلی دار پیدا کرد. البته من و عباس دوست داشتیم رو تخت بشینیم ولی طبق معمول و از اونجایی که من زز نیستم رو صندلی نشستیم!!! من و عباس با گرفتن عکسها سر از آشپزخانه و محل پخت کبابها در آوردیم. آقای چوپان زاده که مثل رستوران نارنجکستان خوش برخورد بود حسابی مارو تحویل گرفت و اجازه داد از همه چی عکس بگیریم. همه اونجا باحال بودن و مدام می گفتن از ما هم بگیر‍‍‍‍!!!! 
بعد از عکس گرفتن رفتیم سراغ غذاها. تصمیم گرفتم اسمشو بذارم پادشاه شیشلیک. یادتون باشه که هیچ چی جز شیشلیک اونجا نخورین. البته ماهیچه تموم شده بود ولی به نظرم اون هم باید خوب باشه ولی ماهیچه کریم و معین درباری رو هم نباید فراموش کرد چون هر چی باشه کریم پادشاه گوشت دنیاست. 
دوغ و ماستش حرف نداشت البته سالاد رو من تست نکردم. نوشابه به سبک ۱۰ سال پیش بود و فکر می کنم باید قوطی و یا بطری بشه.
توصیه مستر: اگه تا الان این شیشلیک رو نخوردین همین الان راه بیفتین به سمت مشهد. چون تا الن نصف عمرتون بر فناست. نذارین نصفه دیگه هم بر فنا بشه. 
برگ هم راستی خوردیم ولی شیشلیک فقط بگیرین.
برای معلولین هم امکان رفتن وجود داره. البته اینو یکی از دوستان معلول از من خواستن که از این به بعد اعلام می کنیم.رستوران ارم شاندیز که یکی از بهترین های دنیاست.

شیشلیک ارم شاندیز بی نظیر بود. حتما امتحانش کنین. ماهیچه ارم فوق العادس. آب گوشت با پیاز رو حتما بگیرین که بی نظیره. ته دیگ زعفرونیش هم عالیه.

5 1397/03/18
0 (3) نظر
 • شایان
  دوشنبه 28 خرداد 1397
  سلام / کاملا موافقم جناب سپیدنام عزیز ، رستوران بسیار عالی و غذا ها بسیار با کیفیت هستن مخصوص شیشلیک های vip ارم 🌺👌
 • شایان
  دوشنبه 28 خرداد 1397
  عالی مستر جان ، ارم شاندیز بهترین شیشلیک دنیا رو داره حمید جان ، ضمن اینکه در طول سالیان متمادی کیفیت اونها بسیار بالا و در یک سطح بالا حفظ شده بدون کمترین نقصی
 • رویاحیدرزاده
  جمعه 25 خرداد 1397
  خوشمزه ترین و لذیذترین شیشلیک
آدرس:
شاندیز، نرسیده به میدان دوم، رستوران ارم شاندیز
مشخصات رستوران
 • سطح اقتصادی
  متوسط
 • نوع رستوران
  رستوران ایرانی
 • مناطق تحت پوشش
ساعات کاری
Mr.Taster خوش آمدید
ثبت نام
ورود
کلمه عبور را فراموش کرده ام
Mr.Taster ورود / ثبت‌نام
برای ورود شماره موبایل خود را وارد نمایید
رمز پیامکی جهت تایید برای شما ارسال خواهد شد
درصورتی که قبلا ثبت نام کرده و برای حساب کاربری خود رمز عبور انتخاب نموده‌اید، می‌توانید از این قسمت نیز وارد شوید
ورود با رمز قبلی