رستوران بلک برز

آدرس: تهران - فرشته، مریم شرقی، خیابان امین، ساختمان اس ام پی، طبقه اول
تلفن: 02122054167
مشاهده منو

اومدیم به کافه رستوران بلک‌ برز در خیابون فرشته تهران که محیط زیبا و همینطور طراحی خیلی قشنگی‌ داره. انواع غذاها،نوشیدنی ها،دسر و صبحانه های باحال رو میتونید اینجا نوش جان کنید. غذاهای جدید ‌و بسیار خوشمزه ای رو به منوشون‌ اضافه کردن مثل شریمپ گریوی، مدالیون استیک و همینطور نوشیدنی های هیجان انگیزی مثل سان‌کیس، رد موهیتو و آیتم های متنوع دیگه.
تیست غذاهای باحال بلک‌ برز ، با شریمپ گریوی شروع می‌کنیم که براتون توضیح دادم از میگو ،فیله استیک گوساله،پوره گل‌ کلم با ‌سس گریوی و نخود فرنگی تشکیل می‌شه و فوق العاده خوشمزه ست. کاسه میکس بلک برز استیک فیله گوساله و میت بال داره که با میگو و گوشت قلقلی و برنج مزه دار شده سرو میشه و نداریم نداریم هاست.

شف برگر داریم غذای معروف بلک برز که شامل گوشت برگر، گوشت ریش‌ ریش شده‌ و دودی سر سینه ی گوساله با پیاز کاراملی و پنیر میشه، کنارش هم سیب‌زمینی میاد و من عاشقشم طعمش شاهکار شاهکارهاست.

سالاد آرکوبالینو تازه به منو رستوران اضافه شده میشه گفت نزدیک به سالاد سزاره ، سینه ی مرغ سوخاری،بیکن برشته شده، کاهو و زیتون داره که خیلی عالیه. مدالیون استیک بلک برز هم بی نظیره،گوشت فیله گوساله داشت ، پوره گل‌ کلم، پیاز حلقه‌ شده داشت با سس فلفل که خیلی لذیذ بود. نوشیدنی‌های جذابی هم دارن مثل سان کیس که ترکیبی از پرتقال،آناناس، بلوکاراسائو میشه عالی بود.نوشیدنی چری بامب بی نظیره آلبالو،انگور و گرانادین داره روش انار میاد و حتما امتحانش کنید.

(1400/06/20): در رستوران بلک برز فرشته هستیم که قبلا براتون گزارش گرفته بودم ،اینبار هم اومدم تا از غذاها و نوشیدنی‌های فوق العاده خوشمزه و متنوعی که دارن براتون بگم. رستوران بلک برز یکی از بهترین گزینه هاست برای اینه که بیاین و ریلکس کنید و از غذاهای بی نظیری که دارن استفاده کنید.
غذاهایی مختلفی مثل شف برگر، پنینی ماهیچه چری، چیکن پارمژان، پاستا چیکن کوردن بلو و خلاصه کلی آیتم جذاب دیگه. شف برگر داشتیم که رست‌ بیف داره با چوب آلبالو و گردو دودی می‌شه.گوشت برگر و بیکن هم داره که بسیار خوشمزه ست و جزو باید های تیست رستوران بلک برزه. پاستا چیکن کوردن بلو شون هم واقعا بی نظیره، مرغ کوردن بلو، بیکن، پنیر و قارچ داخلش میاد و استثناییه. بوفالو چیکن وینگز خیلی لذیذی دارن که سایز بال هاشون بزرگه و با ترکیبی که درست شده طعم فوق العاده ای داره.
بچه ها من عاشق چیکن پارمژان با اسپاگتی بلک برزم که سینه مرغ مزه‌دار شده و پنیر پارمژان داره به همراه اسپاگتی که نداریمز نداریمزهاست. پنینی ماهیچه چری شون هم که شامل ماهیچه، سس چری و قارچ، اسفناج و ریحون ایتالیایی میشد و شاهکاره.
سورپرایز چاکلت بلک برز یه دسر بی نظیره. شکلات تلخ آب شده تو قالب های توپی میرن و بعد از فریز شدن موقع سرو شکلات داغ میاد روی شکلات های توپی و بسیار هیجان انگیزه و خوشمزه ست.
فریک شیک نوتلا بلک برز یه نوشیدنی فوق‌العاده خوشمزه با طعم استثناییه برای همه، مخصوصا کسایی که عاشق نوتلا، بيسکوئيت های شکلاتی و دونات هستن. بچه ها به اندازه ای هیجان انگیزه که شدیدا پیشنهاد میکنم امتحانش کنید.

(1400/02/11): اینجا تمام نکات کرونایی در نظر گرفته شده و خیلی رعایت می کنن جوونای این رستوران خوشگل. محیط خیلی شیک و باحالی داره و نوشیدنی هاشون و نون های پخت خودشون واقعا منحصر بفرده، از صبحونه و غذاها هم که دیگه نگم براتون.
امروز اومدیم بلک برز در ساختمان اس ام پی فرشته که صبحونه هاشون رو تیست کنیم. یکی از بهترین کافه رستورانای ایرانه که صبحونه هاشون نداریمه. برای پارک ماشین علاوه بر جلوی رستوران، چند طبقه پارکینگ دارن و یا می تونین ماشین رو جلو در رستوران تحویل بدید و با خیال راحت برید رستوران.

(1399/10/13): حدود یک ماه پیش از صبحانه های هیجان انگیز بلک برز براتون گزارش گرفته بودم امروز اومدم تا از غذاهای فوق العاده بلک برز براتون بگم.
برای تیست غذاهای بلک برز با استیک مینیون اسلایس شروع کردم. دویست و پنجاه گرم فیله گوساله گریل شده با سس بلوچیز، پیاز حلقه شده و گوجه فرنگی گریل شده به همراه حمص، سالسای آناناس و سیب زمینی تنوری که بچه ها بی نظیر بی نظیرهای بی‌نظیرزها بود. کاسه میکس برز هم ترکیبی بود از میت بال یونانی سرخ شده ، فیله گوساله و جوجه هشتصد گرمی گریل شده و میگو مرینیت شده که با سس هانی باربیکیو ترکیب و با برنج مزه دار شده که خیلی هم خوش عطر بود سرو میشد و فوق العاده لذیذ بود.
چیکن پارمژان هم که از سینه مرغ گریل شده، چاتنی گوجه، اسپاگتی تشکیل می‌شد شاهکار شاهکارها بود. و شف برگر هم از گوشت ریش ریش شده دودی،برگر، دو نوع پنیر چدار و پنیر تازه محلی، بیکن، پپرونی، پیاز کاراملایز شده درست شده بود نداریمز نداریمز ها بود.

(1399/11/30): امروز در رستوران بلک برز قراره برامون دوتا نوشیدنی فوق العاده درست کنن. اولین نوشیدنی شیک بلک فارست بود که ابداعی خود بلک برزه و بیسش از شاتوت و بستنی ذغالی هست. بستنی ذغالی رو با یخ، شاتوت، سیروپ گرانادین که ترکیب میوه های ترش و قرمز هست و آبلیمو برای متعادل شدن مزه داخل مخلوط کن میریزن و به اون پنیر خامه ای و شیر اضافه میکنن و خوب میکس میشه.

برای گارنیش از پشمک و بستنی ذغالی، شاتوت و در نهایت شکلات استفاده میکنن.مزه این نوشیدنی حالت کرمی داره به خاطر استفاده از پنیر خامه ای و یه مزه میوه ای خیلی خوشمزه ای داره. طعمش به شیرینی بیشتر میزنه و باید بگم بی نظیر بی نظیر هاست. نوشيدنی بعدی هانی بر بود که از ترکیب قهوه تازه دم، آبلیمو، سیروپ آگاوه، آب پرتقال و رزماری که آتیش میزنن و داخل ترکیب قبلی میره و شیک میشه بعد داخل لیوان چوبی که به شکل خرس هست و برای رستوران بلک برز ساخته شده سرو میکنن . مزه ش میوه ای و قهوه ست، همزمان که مزه های میوه رو میشه حس کرد طعم قهوه رو هم احساس میکنید و رزماری که آتیش زده شده یه طعم اسموکی (دودی) خوبی رو میده به نوشیدنی و بسیار خوشمزه ست.
استیک چیمی چوری رستوران بلک برز از سیصد و پنجاه گرم گوشت فیله گوساله، سیب زمینی تنوری مزه دار شده، سبزیجات به همراه سس چیمی چوری تشکیل میشه. برای شروع روغن زیتون، کره حیوانی رو داخل ماهیتابه میریزن و بعد سیر و رزماری تازه بهش اضافه میشه. در ادامه گوشت فیله گوساله که از دوازده ساعت قبل مرینیت شده میره داخل ترکیب قبلی تا در روغن داغ خوب سرخ بشه. برای کنار استیک سیب زمینی تنوری که با کره، رزماری، نمک و فلفل پخته شده و داخل فر رفته میاد. لوبیا سبز، کلم بروکلی هم کمی سرخ می‌شه و با سس سبزیجات ترکیب میشه برای کنار استیک. در نهایت سس چیمی چوری که ترکیبی از گشنیز، جعفری، شوید، نعناع، پیازچه، روغن زیتون، آبلیمو، نمک و فلفل هست کنار استیک فوق العاده لذیذ چیمی چوری میره.

(1400/02/11): تو این روزهای قرنطینه می‌تونین از غذاهای بیرون‌ بر رستوران بلک برز سفارش بدین با پک‌های خیلی قشنگ براتون ارسال می‌کنن.
غذاهایی که سفارش داده بودیم پنینی چیکن چیز ماشروم بود که پنیر طعم دار شده ، سس قارچ و خامه و سینه مرغ گریل شده داره و فوق‌العاده خوشمزه است. پنینی ماهیچه چری هم داشتیم که قبلاً از طرز تهیه ش گزار‌ش گرفته بودم و طعمش بی‌نظیره. باربیکیو وینگز با سس باربکیو هست و طعمش عالیه و دینامیت وینگز و به کسانی که عاشق غذای تند هستن پیشنهاد می‌کنم.
سالاد مرغ خردلی از جوانه شبدر، زیتون، مغز تخمه، فیله مرغ، کاهو، نون تست شده با سس خردل تشکیل میشه بسیار طعم خوشمزه‌ای داره. نوشیدنی‌های فوق العاده ای مثل آب‌پرتقال، سیب کرفس، سیب پرتقال و موهیتو دارن. جوسی لوسی برگر بلک برز جزو نداریم های تهرانه، سیصد گرم گوشت برگر که مغزش پنیر داره با بیکن، کاهو فرانسوی که شاهکار شاهکار هاست. شف برگر هم که گوشت رست‌بیف میاد روی گوشت برگر با بیکن و نداریم نداریم های نداریم هاست.

8 1400/11/06
استیک
استیک
غذای اصلی
غذای اصلی
برگر
برگر
پاستا و ماکارانی
پاستا و ماکارانی
ساندویچ
ساندویچ
غذای گیاهی
غذای گیاهی
پیش غذا
پیش غذا
صبحانه
صبحانه
دسر
دسر
نوشیدنی گرم
نوشیدنی گرم
نوشیدنی سرد
نوشیدنی سرد
نان و شیرینی
نان و شیرینی
آخرین بروزرسانی 1400/12/23
استیک
 • استیک مینیون اسلایس

  استیک مینیون اسلایس

  250 گرم گوشت فیله گوساله به همراه حمص، پیاز و گوجه فرنگی گریل، سیب زمینی تنوری، سالسا آناناس، سس بلوچیز
  ۳۴۱,۰۰۰ تومان
  0
 • استیک مدالیوم استیک

  استیک مدالیوم استیک

  270 گرم فیله گوساله طعم دار شده، سس فلفل، پوره گل کلم
  ۳۴۹,۰۰۰ تومان
  0
 • استیک برز فیلتو

  استیک برز فیلتو

  280 گرم فیله گوساله، سس جینجر گریوی، سبزیجات گریل شده، سیب زمینی تنوری
  ۳۵۱,۰۰۰ تومان
  0
غذای اصلی
 • کاسه میکس برز

  کاسه میکس برز

  بیف و چیکن گریل، میت بال، میگو، برنج مزه دار شده
  ۱۹۱,۰۰۰ تومان
  0
 • چیکن گریل

  چیکن گریل

  جوجه با استخوان، پوره بادمجان و سیب زمینی، نان مدیترانه ای، اسفناج طعم دار شده، فلفل کبابی، ساید برنج مزه دار شده
  ۱۳۹,۰۰۰ تومان
  0
 • شریمپ گریوی

  شریمپ گریوی

  میگو طعم دار شده، سس کریوله، فیله گوساله طعم دار شده، سس گریوی، پوره گل کلم
  ۳۱۱,۰۰۰ تومان
  0
 • هانی لمون چیکن

  هانی لمون چیکن

  سینه مرغ گریل شده، پوره بادمجان و سیب زمینی، سبزیجات، سس هانی لمون
  ۱۸۳,۰۰۰ تومان
  0
 • برز چیکن پارمژان

  برز چیکن پارمژان

  سینه مرغ مزه دار شده، چاتنی گوجه، اسپاگتی، پنیر پارمژان
  ۱۶۹,۰۰۰ تومان
  0
برگر
 • جوسی لوسی برگر

  جوسی لوسی برگر

  300 گرم گوشت برگر، پنیر چدار، بیکن برشته، کاهو فرانسوی، گوجه فرنگی، ساید سالاد، سیب زمینی
  ۲۰۷,۰۰۰ تومان
  0
 • شف برگر

  شف برگر

  150 گرم گوشت برگر، 100 گرم بیکن، گوشت دودی، پیاز کاراملی، کاهو فرانسوی، پنیر موزارلا و چدار، سیب زمینی شف، ساید سالاد، سیب زمینی
  ۲۱۷,۰۰۰ تومان
  0
 • مک برگر

  مک برگر

  150 گرم گوشت برگر، پنیر گودا، گوجه فرنگی، پیاز، سس باربیکیو، کاهو، ساید سالاد، سیب زمینی، نان مک
  ۱۴۳,۰۰۰ تومان
  0
 • برز برگر

  برز برگر

  150 گرم گوشت برگر، فندق، آووکادو، پیاز کاراملی، پنیر موزارلا، راکولا، گوجه خشک، ساید سالاد، سیب زمینی
  ۱۷۹,۰۰۰ تومان
  0
 • اسموکی چیز برگر

  اسموکی چیز برگر

  150 گرم گوشت برگر، پنیر دوددی و چدار، کاهو فرانسوی، گوجه فرنگی، سس باربیکیو، ساید سالاد، سیب زمینی
  ۱۵۱,۰۰۰ تومان
  0
 • کلاسیک برگر

  کلاسیک برگر

  150 گرم گوشت برگر، پنیر چدار، کاهوی فرانسوی، گوجه فرنگی، پیاز حلقه ای، ساید سالاد، سیب زمینی فرایز
  ۱۴۳,۰۰۰ تومان
  0
 • چیکن برگر

  چیکن برگر

  300 گرم سینه مرغ سوخاری، پنیر گودا و چدار، کاهو فرانسوی، بیکن، سیب زمینی کیریسپی، سس مخصوص، ساید سالاد، سیب زمینی فرایز
  ۱۳۷,۰۰۰ تومان
  0
 • وجی برز برگر

  وجی برز برگر

  هش براون، کدو هلوایی، آووکادو، سس آلو جنگلی، پنیر هالوین، ساید سیب زمینی تنوری
  ۱۴۳,۰۰۰ تومان
  0
پاستا و ماکارانی
 • شف پاستا

  شف پاستا

  ۱۵۱,۰۰۰ تومان
  0
 • پاستا چیکن کوردن بلو

  پاستا چیکن کوردن بلو

  مرغ کوردن بلو با بیکن و پنیر، پاستا، پنه، قارچ، پنیر بلوچیز، سس خامه
  ۱۷۹,۰۰۰ تومان
  0
 • پاستا رزه

  پاستا رزه

  میگو، پاستا اسپاگتی، آرتیشو، زیتون، گوجه خشک، سس رزه
  ۱۵۳,۰۰۰ تومان
  0
 • شف لازانیا

  شف لازانیا

  ۱۵۷,۰۰۰ تومان
  0
ساندویچ
 • پنینی ماهیچه چری

  پنینی ماهیچه چری

  ماهیچه، سس چری و قارچ، اسفناج، ریحان ایتالیایی، ساید سالاد، سیب زمینی فرایز
  ۱۹۰,۰۰۰ تومان
  0
 • پنینی چیکن پارمژان

  پنینی چیکن پارمژان

  سینه مرغ سوخاری، سس گوجه، پنیر پارمژان، ریحان ایتالیایی، ساید سالاد، سیب زمینی فرایز
  ۱۴۳,۰۰۰ تومان
  0
 • پنینی بیف چیز ماشروم

  پنینی بیف چیز ماشروم

  راسته گوساله، سس قارچ و خامه، پیاز کارملی، ریحان ایتالیایی، سیب زمینی کریسپی، پنیر طعم دار شده، ساید سالاد، سیب زمینی فرایز
  ۱۹۳,۰۰۰ تومان
  0
 • پنینی چیکن چیز ماشروم

  پنینی چیکن چیز ماشروم

  سینه مرغ گریل شده، سس قارچ و خامه، پیاز کاراملی، ریحان ایتالیایی، سیب زمینی کریسپی، پنیر طعم دار شده، ساید سالاد، سیب زمینی فرایز
  ۱۴۳,۰۰۰ تومان
  0
غذای گیاهی
 • پاستا پیریماورا

  پاستا پیریماورا

  اسپاگتی، فلفل دلمه کبابی، گوجه فرنگی، سس گوجه کبابی، پیاز شالوت
  ۱۴۵,۰۰۰ تومان
  0
 • پنینی گاردن فرش

  پنینی گاردن فرش

  کدو، بادمجان، فلفل دلمه کبابی، پیاز هالومی، پستو پسته، روکولا
  ۱۴۳,۰۰۰ تومان
  0
پیش غذا
 • باربیکیو وینگز

  باربیکیو وینگز

  ۸۷,۰۰۰ تومان
  0
 • سان ست

  سان ست

  ۶۳,۰۰۰ تومان
  0
 • دینامیت وینگز

  دینامیت وینگز

  ۸۷,۰۰۰ تومان
  0
 • حمص با سالسا سیب

  حمص با سالسا سیب

  ۶۳,۰۰۰ تومان
  0
 • سیب زمینی برز

  سیب زمینی برز

  ۷۱,۰۰۰ تومان
  0
 • موزارلا چیز رول

  موزارلا چیز رول

  ۸۱,۰۰۰ تومان
  0
 • سوپ گرم روز

  سوپ گرم روز

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • سالاد گریل استیک

  سالاد گریل استیک

  120 گرم فیله گوساله، کاهو رسمی، کاهو فرانسوی، پرک بادام، راکولا، میوه فصل، بیبی اسفناج، سس زرشک
  ۱۳۷,۰۰۰ تومان
  0
 • سالاد هالومی کینوا

  سالاد هالومی کینوا

  کینوا، فیله مرغ، کاهو، هویج، خیار، ریحان ایتالیایی، پنیر هالومی، گوجه گیلاسی، سس خردل بالزامیک
  ۱۰۹,۰۰۰ تومان
  0
 • سالاد مرغ خردلی

  سالاد مرغ خردلی

  کاهو رسمی، فیله مرغ، جوانه شبدر، زیتون، نان کروتان، تخمه آفتابگردان، گوجه خشک، سس خردل و عسل
  ۹۹,۰۰۰ تومان
  0
 • سالاد آرکوبالینو

  سالاد آرکوبالینو

  سینه مرغ سوخاری، بیکن برشته، کاهو، زیتون، گوجه گیلاسی، سس آنچووی پیتا
  ۱۳۱,۰۰۰ تومان
  0
 • سالاد آواکادو

  سالاد آواکادو

  آووکادو، راکولا، کاهو، پنیر بلوچیز، سیب سبز، کرن بری، زیتون، سورل، سس سبز، بیبی اسفناج، بروکلی
  ۱۳۷,۰۰۰ تومان
  0
 • فراید اسکمپی

  فراید اسکمپی

  ۱۵۱,۰۰۰ تومان
  0
صبحانه
 • برز لاور

  برز لاور

  نان روگن، پوره نخود فرنگی، پنیر هالومی، بیکن گوساله، تخم مرغ پچد شده، سس هلندی، گوجه خشک
  ۱۴۴,۰۰۰ تومان
  0
 • فرنچ تست

  فرنچ تست

  تست فرانسوی، سس کارامل نمکی، میوه فصل، موز کاراملی، بستنی وانیلی
  ۹۳,۰۰۰ تومان
  0
 • پرشین برز

  پرشین برز

  املت ایرانی، کره و مربا، پنیر، حلوا شکری، میوه فصل، گردو، نان ایرانی، تخم مرغ آب پز، ریحان
  ۱۳۳,۰۰۰ تومان
  0
 • اگ این هل

  اگ این هل

  تخم مرغ، چاتنی گوجه فرنگی، پپرونی، فلفل سوخاری
  ۹۳,۰۰۰ تومان
  0
 • اگ بندیکت

  اگ بندیکت

  نان انگلیش مافین، اسفناج، گوشت ریش شده، تخم مرغ پچد شده، سس هلندی
  ۱۲۹,۰۰۰ تومان
  0
 • هش بندیکت

  هش بندیکت

  هش برووان، گواکاموله، تخم مرغ پچد شده، بیکن، سس هلندی
  ۱۲۷,۰۰۰ تومان
  0
 • صبحانه مدیترانه

  صبحانه مدیترانه

  نیمرو، فرانکفورتر، حمص، لبنه و زعتر، زیتون، مناکیش، کره و مربا، نان زعتر
  ۱۱۹,۰۰۰ تومان
  0
 • بریتیش برز

  بریتیش برز

  هش براون، بیکن گوساله، گوجه فرنگی، فرانکفورتر، خوراک لوبیا، نیمرو، قارچ، پوره نخود فرنگی
  ۱۳۳,۰۰۰ تومان
  0
 • فرنچ املت

  فرنچ املت

  املت قارچ و اسفناج و پنیر به سبک فرانسوی
  ۹۳,۰۰۰ تومان
  0
 • املت سبزیجات

  املت سبزیجات

  املت سبز، قارچ، اسفناج، فلفل دلمه، پنیر
  ۸۹,۰۰۰ تومان
  0
 • اسکرمبلد اگ

  اسکرمبلد اگ

  تخم مرغ هم زده، نان روگن، خامه، پنیر چدار، بیکن، گوجه فرنگی، قارچ
  ۱۲۳,۰۰۰ تومان
  0
دسر
 • چوروس بستنی دست ساز فصلی

  چوروس بستنی دست ساز فصلی

  ۸۵,۰۰۰ تومان
  0
 • موس نوتلا

  موس نوتلا

  ۵۸,۰۰۰ تومان
  0
 • موس دارک بری

  موس دارک بری

  ۶۰,۰۰۰ تومان
  0
 • چوروس

  چوروس

  ۸۸,۰۰۰ تومان
  0
 • برز پودینگ

  برز پودینگ

  ۷۳,۰۰۰ تومان
  0
 • پنکیک

  پنکیک

  ۶۷,۰۰۰ تومان
  0
 • پنکیک رولی

  پنکیک رولی

  ۷۳,۰۰۰ تومان
  0
 • وافل

  وافل

  ۶۷,۰۰۰ تومان
  0
 • تارت روز

  تارت روز

  ۶۰,۰۰۰ تومان
  0
 • سورپرایز چاکلت

  سورپرایز چاکلت

  ۷۹,۰۰۰ تومان
  0
 • کیک شکلاتی

  کیک شکلاتی

  ۶۲,۰۰۰ تومان
  0
 • چاکلت لاوا

  چاکلت لاوا

  ۶۹,۰۰۰ تومان
  0
نوشیدنی گرم
 • اسپرسو

  اسپرسو

  ۳۹,۰۰۰ تومان
  0
 • آمریکانو

  آمریکانو

  ۳۵,۰۰۰ تومان
  0
 • اسپرسو ماکیاتو

  اسپرسو ماکیاتو

  ۴۰,۰۰۰ تومان
  0
 • فرنچ پرس

  فرنچ پرس

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • ائرو پرس

  ائرو پرس

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • کمکس

  کمکس

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • کاپوچینو

  کاپوچینو

  ۳۶,۰۰۰ تومان
  0
 • چای لاته

  چای لاته

  ۴۱,۰۰۰ تومان
  0
 • کارامل ماکیاتو

  کارامل ماکیاتو

  ۵۹,۰۰۰ تومان
  0
 • موکا

  موکا

  ۵۹,۰۰۰ تومان
  0
 • آیریش کرم

  آیریش کرم

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • هات چاکلت

  هات چاکلت

  ۳۹,۰۰۰ تومان
  0
 • وایت چاکلت

  وایت چاکلت

  ۳۹,۰۰۰ تومان
  0
 • چای کرک

  چای کرک

  ۳۹,۰۰۰ تومان
  0
 • ماسالا

  ماسالا

  ۳۹,۰۰۰ تومان
  0
 • نوتلاته

  نوتلاته

  ۴۷,۰۰۰ تومان
  0
 • لاته فندق

  لاته فندق

  ۶۲,۰۰۰ تومان
  0
 • آمارتوچینو

  آمارتوچینو

  ۵۲,۰۰۰ تومان
  0
 • دمنوش کاسکارا

  دمنوش کاسکارا

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • دمنوش لیمو نعنا

  دمنوش لیمو نعنا

  ۷۴,۰۰۰ تومان
  0
 • دمنوش بهار نارنج

  دمنوش بهار نارنج

  ۵۴,۰۰۰ تومان
  0
 • دمنوش سیب دارچین

  دمنوش سیب دارچین

  ۶۲,۰۰۰ تومان
  0
 • دمنوش زنجبیل تازه

  دمنوش زنجبیل تازه

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • دمنوش ریلکس بر

  دمنوش ریلکس بر

  ۶۵,۰۰۰ تومان
  0
 • چای سیاه

  چای سیاه

  ۶۵,۰۰۰ تومان
  0
 • چای سبز

  چای سبز

  ۵۵,۰۰۰ تومان
  0
 • قهوه ترک

  قهوه ترک

  ۶۳,۰۰۰ تومان
  0
 • لاته

  لاته

  ۳۸,۰۰۰ تومان
  0
 • v60

  v60

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
نوشیدنی سرد
 • آیس آمریکانو

  آیس آمریکانو

  ۴۱,۰۰۰ تومان
  0
 • آیس لاته

  آیس لاته

  ۴۷,۰۰۰ تومان
  0
 • آیس موکا

  آیس موکا

  ۶۷,۰۰۰ تومان
  0
 • آفاگاتو

  آفاگاتو

  ۴۷,۰۰۰ تومان
  0
 • آیس کارامل ماکیاتو

  آیس کارامل ماکیاتو

  ۶۷,۰۰۰ تومان
  0
 • آب میوه فصل

  آب میوه فصل

  ۶۵,۰۰۰ تومان
  0
 • آب میوه سبز

  آب میوه سبز

  سیب، کرفس، لیمو
  ۶۷,۰۰۰ تومان
  0
 • آب میوه تازه بلک برز

  آب میوه تازه بلک برز

  ۶۹,۰۰۰ تومان
  0
 • اسموتی هانی آووکادو

  اسموتی هانی آووکادو

  آووکادو، شیر نارگیل، انبه، عسل
  ۱۲۱,۰۰۰ تومان
  0
 • اسموتی منگوبری

  اسموتی منگوبری

  انبه، آناناس، شاه توت، گرانادین
  ۷۱,۰۰۰ تومان
  0
 • پوکو لوکو اسموتی

  پوکو لوکو اسموتی

  انبه، زنجبیل، آب آناناس
  ۱۱۷,۰۰۰ تومان
  0
 • اسموتی کوکو بری

  اسموتی کوکو بری

  نارگیل، شاه توت
  ۶۳,۰۰۰ تومان
  0
 • شیک نوستالژی

  شیک نوستالژی

  موز، کره بادام زمینی، بیسکوئیت
  ۶۹,۰۰۰ تومان
  0
 • پشن مانگو

  پشن مانگو

  انبه، پشن فروت، لیمو
  ۷۲,۰۰۰ تومان
  0
 • بلک فارست شیک

  بلک فارست شیک

  بستنی زغالی، آلبالو
  ۷۱,۰۰۰ تومان
  0
 • سوپر هیت شیک

  سوپر هیت شیک

  نوتلا، کره بادام زمینی، بیسکوئیت
  ۱۱۹,۰۰۰ تومان
  0
 • فریک شیک نوتلا

  فریک شیک نوتلا

  ۸۷,۰۰۰ تومان
  0
 • موهیتو

  موهیتو

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • رد موهیتو

  رد موهیتو

  ۶۳,۰۰۰ تومان
  0
 • لیموناد زنجبیلی

  لیموناد زنجبیلی

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • خاکشیر لیمو

  خاکشیر لیمو

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • خاکشیر آلوئه ورا

  خاکشیر آلوئه ورا

  ۶۲,۰۰۰ تومان
  0
 • ماکتل کافی کراش

  ماکتل کافی کراش

  اسپرسو، دارچین، سیب
  ۷۲,۰۰۰ تومان
  0
 • ماکتل کوکا کولا

  ماکتل کوکا کولا

  توت فرنگی، پشن فروت، پرتقال، کوکا کولا
  ۷۰,۰۰۰ تومان
  0
 • لیموناد

  لیموناد

  ۵۷,۰۰۰ تومان
  0
 • آیس تافی لاته

  آیس تافی لاته

  ۸۴,۰۰۰ تومان
  0
 • آیس موکا فروچینو

  آیس موکا فروچینو

  ۸۸,۰۰۰ تومان
  0
 • آیس چاکلت

  آیس چاکلت

  ۵۲,۰۰۰ تومان
  0
 • ماکتل چری بامب

  ماکتل چری بامب

  آلبالو، انگور، گرانادین
  ۶۱,۰۰۰ تومان
  0
 • ماکتل سان کیس

  ماکتل سان کیس

  پرتقال، آناناس، بلوکارسائو
  ۵۹,۰۰۰ تومان
  0
 • ماکتل هیزل بر

  ماکتل هیزل بر

  قهوه، فندق، میوه اسکار
  ۵۹,۰۰۰ تومان
  0
نان و شیرینی
 • کروسان نوتلا

  کروسان نوتلا

  ۵۳,۰۰۰ تومان
  0
 • کروسان بادام پرک

  کروسان بادام پرک

  ۷۷,۰۰۰ تومان
  0
 • دنیش میوه فصل

  دنیش میوه فصل

  ۵۱,۰۰۰ تومان
  0
 • سبد نان

  سبد نان

  ۲۰,۰۰۰ تومان
  0
 • رول دارچین گردو

  رول دارچین گردو

  ۴۰,۰۰۰ تومان
  0
 • نان رستیک گردو و عسل

  نان رستیک گردو و عسل

  ۳۸,۰۰۰ تومان
  0
 • نان رستیک کینوا

  نان رستیک کینوا

  ۳۵,۰۰۰ تومان
  0
 • نان رستیک چاو دار

  نان رستیک چاو دار

  ۲۸,۰۰۰ تومان
  0
 • نان رستیک سبزیجات معطر

  نان رستیک سبزیجات معطر

  ۳۵,۰۰۰ تومان
  0
 • نان چاپاتا

  نان چاپاتا

  ۳۱,۰۰۰ تومان
  0
 • نان روگن

  نان روگن

  ۲۵,۰۰۰ تومان
  0
 • نان برگر فرانسوی

  نان برگر فرانسوی

  ۲۳,۰۰۰ تومان
  0
 • نان سیمیت ترکیه

  نان سیمیت ترکیه

  ۳۳,۰۰۰ تومان
  0
4.5 (188) نظر
 • ماهان عابدینی
  سه شنبه 12 بهمن 1400
  یکی از حرفه ای ترینا
 • میثم
  شنبه 10 مهر 1400
  خوبه
 • علی حیای
  پنجشنبه 8 مهر 1400
  خیلی الی
 • ابراهیم ذبیحی
  شنبه 3 مهر 1400
  very good
 • امیر
  چهارشنبه 31 شهریور 1400
  بد
 • سعیدنصیرمیرداد
  چهارشنبه 31 شهریور 1400
  👏
 • محمد امین احمدی
  دوشنبه 29 شهریور 1400
  خدایی خیلی گرونه
 • حامد بنی محمدی
  دوشنبه 29 شهریور 1400
  باید یه روز برم تستش کنم
 • مصطفی اکبری
  یکشنبه 28 شهریور 1400
  کیفیت شون خیلی خوبه
 • سعید محمدپور
  یکشنبه 28 شهریور 1400
  منوی خیلی گرونی دارن من که تست نکردم ولی امیدوارم کیفیت غذاشون با این قیمت بالا باشه و ارزش داشته باشه
 • Saeid
  شنبه 27 شهریور 1400
  عالیست
 • علیرضا رجبی
  شنبه 27 شهریور 1400
  عالی
 • مسعود عنقایی
  شنبه 27 شهریور 1400
  ا
 • مهدی خلخالی
  جمعه 26 شهریور 1400
  عالی
 • مصطفی عالمگیر
  جمعه 26 شهریور 1400
  ÖK
 • محمدسعدی متعلق
  جمعه 26 شهریور 1400
  khobe
 • شریفی
  جمعه 26 شهریور 1400
  عالی
 • مهدی حاتمی
  جمعه 26 شهریور 1400
  نسبت به قیمتش عالیه
 • محمد ميرشفيعي
  جمعه 26 شهریور 1400
  خوب بود 👍
 • علیرضا منصوری
  جمعه 26 شهریور 1400
  عجب چیزی
 • صادق میرزاحسینی
  جمعه 26 شهریور 1400
  عالی
 • امیر احمدی
  جمعه 26 شهریور 1400
  عالی
 • حسین نگاری
  جمعه 26 شهریور 1400
  عالی
 • عطیه رحمانیان
  پنجشنبه 25 شهریور 1400
  عکساش که خوب بود باید ببینیم خودش هم خوبه🤭
 • امیراحمدی
  چهارشنبه 24 شهریور 1400
  عالی رودممنون مستر
 • میثم عبادی
  یکشنبه 21 شهریور 1400
  مستر ما نخورده سیریم
 • افشین محمودزهی
  شنبه 20 شهریور 1400
  عالی
 • داود بابایی
  شنبه 20 شهریور 1400
  كيفيت خوب ولي قيمت نسبت به كيفيت بالا
 • آریا محسنی
  جمعه 22 مرداد 1400
  بابا چه خبره یگم به مردم رحم کنین برگر مگه چیه زیر ۱۰۰ تومن نیس حالا این از قیمتاتون داخل رستوران هم خیلی میزا نزدیک به همن و کیفیت غذا هم پایینه
 • پردیس
  جمعه 8 مرداد 1400
  شیادی یعنی نون صبونه رو تو فاکتور بزنن بدون اینکه جایی مطرح شه و به تعداد بیارن که پول بیشتر بگیرن. اگر با شعور بودن حداقل مینوشت و اون ادم خودش تصمیم بگیره که میخواد یا نه و وقتب میگه با قوری چایی میاریم اونم ۴۵هزار تومن یعنی حداقل ۲لیوان بشه😱 کلا دیدمون عوض شد... با اینکه تا دیدن فاکتور از همه چی لذت بردیم
 • محسن محمدی
  جمعه 31 اردیبهشت 1400
  عالیه
 • علی
  جمعه 31 اردیبهشت 1400
  چرا اینقدر گرون،مگه گوشت کیلویی چندشده،که۲۰۰گرم پولش بشه اینقدر.یکم انصاف هم خوب چیزیه،نه مستر
 • امیر محبوبی
  چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400
  خوبه
 • af.esmaeili
  چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400
  good
 • چیستا صالحی
  سه شنبه 28 اردیبهشت 1400
  فوق العاده
 • شایان
  یکشنبه 26 اردیبهشت 1400
  افتضاحه
 • نازنین زهرا غمیلویی
  جمعه 24 اردیبهشت 1400
  ولی بازم خوب بود 😍😍😍
 • زهره
  پنجشنبه 23 اردیبهشت 1400
  ببخشید ولی ۲۰۰ گرم گوشت با یکم دورچین چرا باید قیمت دو کیلو گوشت باشه؟! قیمت ها معقول نیست
 • رضا عظیم زاده
  سه شنبه 21 اردیبهشت 1400
  عالی
 • دوشنبه 20 اردیبهشت 1400
  خیلی گرونه
 • علی سیفلو
  دوشنبه 20 اردیبهشت 1400
  اوکیه خوش مزه بود
 • ماهان یوسفی
  دوشنبه 20 اردیبهشت 1400
  عالی بودش
 • آرین صبوری
  دوشنبه 20 اردیبهشت 1400
  خیلی خوب بود
 • محسن خیرالهی
  یکشنبه 19 اردیبهشت 1400
  بی نظیر بود
 • محمدرضا کیهان
  یکشنبه 19 اردیبهشت 1400
  به شدت پیشنهاد میشه
 • سید مهدی حسینی
  شنبه 18 اردیبهشت 1400
  عالی
 • کسری عزیزی
  جمعه 17 اردیبهشت 1400
  خیلی عالی
 • علا لیوو
  جمعه 17 اردیبهشت 1400
  عالیییی
 • کیوان شکرالهی
  پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400
  عالییی
 • محمد عرفان حسن زاده
  پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400
  عالی بود بی نظیر مرسی مستر😘
 • امیرمسعود موسوی
  پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400
  تازگی‌و طعم خوب غذا رو میشد حس کرد و دوس داشتم
 • محسن حسینی
  چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400
  .
 • مهدی بادپیمای
  دوشنبه 13 اردیبهشت 1400
  خوب بود😄🙂
 • بدریه پیلوان
  دوشنبه 13 اردیبهشت 1400
  خخخخخخ
 • محمد معین دولتی
  شنبه 11 اردیبهشت 1400
  خوب بود
 • زهرا نشاطی
  پنجشنبه 9 اردیبهشت 1400
  عالی بود من ک خوشم اومد
 • محمدرضا شعبانی
  چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400
  عالی بود
 • سهیل کیادربندسری
  سه شنبه 7 اردیبهشت 1400
  بدک نبود کیفیت غذاها عالی بود ولی برخورده گارسون خوب نبود
 • نیما محمدی
  سه شنبه 7 اردیبهشت 1400
  خیلی خوبه
 • مصطفی اسفندیاری
  شنبه 4 اردیبهشت 1400
  خوب بود
 • سيد محمد سواعدی
  شنبه 4 اردیبهشت 1400
  خوبه
 • محسن فصیح زاده
  شنبه 4 اردیبهشت 1400
  این رستوران عالیههههههههههه قیمت هاش هن خیلی خوبه وعالیههه
 • علیرضا اوریاخیل
  شنبه 4 اردیبهشت 1400
  عالی بود
 • امین سلیمی امیری
  چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400
  😍
 • سه شنبه 31 فروردین 1400
  شکم مستر اسلن شکم نیست مخزن غذای
 • رضاباقری آذغان
  سه شنبه 31 فروردین 1400
  عالییییی
 • کریمی
  شنبه 28 فروردین 1400
  برگر هاش خداست
 • الهام کامکار
  جمعه 27 فروردین 1400
  خوب
 • سیدمرتضی
  جمعه 27 فروردین 1400
  خیلی بد بود
 • محمود حسینی
  پنجشنبه 26 فروردین 1400
  عالی بود عالی
 • محمد حسین
  سه شنبه 24 فروردین 1400
  خیلی بی کیفیت و خیلی گرون بود👎👎👎
 • حسین رمضانخانی
  سه شنبه 24 فروردین 1400
  درود بر مستر
 • فرزانه آژند
  سه شنبه 24 فروردین 1400
  سلام من طعم غذاهای این رستوران رانمیدونم خوب یا بد هست ولی میدانم مستر تستر جای بدی نمی‌رود برای تبلیغ درضمن شکل و قیافه غذاها واقعا خوش قیافه خوب وزیبا تضعین شده اند وبسیار چشمگیر هستن ممنون از شما
 • سجاد مهربانی
  دوشنبه 16 فروردین 1400
  بد نیست خوبه
 • شاهین
  چهارشنبه 11 فروردین 1400
  کیفیت برگر ها صفر.بوی پیاز و بد.سس هزار جزیره و رب.سیب زمینی شور و چرب و ادویه سوخته.در مقابل الف تو همون فرشته واقعا صفره
 • پیمان جم
  جمعه 22 اسفند 1399
  خیلی گرون
 • حسین بهبودی
  چهارشنبه 20 اسفند 1399
  ساندویچهای مشتی نوش جان مسترجان
 • سه شنبه 19 اسفند 1399
  gggvvv bvdddf
 • امیرمحمدحنفی
  شنبه 16 اسفند 1399
  فوق‌العاده است مثله همیشه
 • محمد کیانی ده کیانی
  جمعه 15 اسفند 1399
  خوب عالی
 • فرزین
  جمعه 15 اسفند 1399
  عالی
 • مهران قربانی
  سه شنبه 12 اسفند 1399
  بسیار خوب
 • عیسی لطفی
  سه شنبه 12 اسفند 1399
  😋😋
 • omid mosayebi
  دوشنبه 11 اسفند 1399
  بسيار عالي
 • محمد صالح ابراهیمی
  یکشنبه 10 اسفند 1399
  خوبه
 • امیرپارسا سالاروند
  یکشنبه 10 اسفند 1399
  کمی گرونه ولی کیفیتش الیه
 • خاطره شکیباتبار
  یکشنبه 10 اسفند 1399
  😍😍❤❤
 • متین یزدانی
  یکشنبه 10 اسفند 1399
  از لحاظ کیفیت بد نبود ولی قیمتهاش خیلیبالاست مگه چه خبره
 • محمدرضا افضلی
  شنبه 9 اسفند 1399
  خیلی گرون قیمت و بی منطقی انگار خاویار دادن به ما
 • فرهاد کاظمی مطلق
  شنبه 9 اسفند 1399
  بلک برز عالیه هم محیط و هم منو
 • پنجشنبه 7 اسفند 1399
  چاي سياه ٢٨ تومن؟ قهوه ترك ٣٧ تومن؟ اينها واقعا بالاست!!!!
 • یاسر مطاعی
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  عالی
 • لیلا عباسی
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  واقعا خوشمزه است
 • هورام مطاعی
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  عالی واقعا خشمزست
 • علی محمدی
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  ولینتاین باخواهرم رفته بودم، عالی،
 • فرشته خادم
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  عالی
 • سمیه دشتی
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  عالی 😍
 • زهره شمسیان
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  محیطش خیلی خوشگل بود
 • احمد پورکریم
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  کارشون عالیه
 • علی فرخی
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  خوب بود
 • maryam behbodi
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  💕👌💝
 • امیر مرادیان متهور
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  عالی بود
 • Ali yabari
  پنجشنبه 7 اسفند 1399
  خوب و تورد بود
 • محمد رضا بهشتی
  چهارشنبه 6 اسفند 1399
  بسیار عالی
 • رامین خیرخواه مونس
  چهارشنبه 6 اسفند 1399
  عالی بود
 • kiyan
  چهارشنبه 6 اسفند 1399
  میشه گفت جایی هست واسه گرفتن یک ارامش زیاد برای کانی که تلفیق عشق و غذا رو میفهمند
 • ارش
  چهارشنبه 6 اسفند 1399
  😍
 • فاطمه محمدی
  چهارشنبه 6 اسفند 1399
  خاص و بی نظیر
 • حانیه حقیقی
  سه شنبه 5 اسفند 1399
  وای وای😋
 • faezeh nouhi
  سه شنبه 5 اسفند 1399
  bahbah😍
 • مصطفی حسینی
  سه شنبه 5 اسفند 1399
  ردیفه
 • علیرضا گرشاسبی
  دوشنبه 4 اسفند 1399
  حرفه ای
 • kambiz
  دوشنبه 4 اسفند 1399
  عالی بود
 • ندا ابوالفتحی
  یکشنبه 3 اسفند 1399
  با تعریفهای شما فقط دلمون آب افتاد دوست دارم به زودی برم و مزه هاش رو تست کنم
 • علی مختاری
  شنبه 2 اسفند 1399
  نرفتم ولی خیلی بامزه است
 • صدف عنبرستانی
  شنبه 2 اسفند 1399
  من نرفتم دوست دارم برم عالی به نظر میاد
 • فاطمه نعیمی
  شنبه 2 اسفند 1399
  من میمیرم برای اون استیک 😋😋
 • کاوه موحد
  جمعه 1 اسفند 1399
  عالی بود دوباره میرم
 • معصومه احمدی علافی
  جمعه 1 اسفند 1399
  سلام سلام پاستاشون خوشمزه بود استیکش به پیشنها نستر خوردیم عالی
 • omid sadeghi
  پنجشنبه 30 بهمن 1399
  عالی
 • مهتاب حسن پور
  پنجشنبه 30 بهمن 1399
  عالی بود فیله مینیونش💓💓💓💓
 • میثم قدسی نمینی
  پنجشنبه 30 بهمن 1399
  دوست دارم یه سری بزنم مگه میشه مستر یه چیزی رو تبلیغ کنه که بد باشه.
 • سجاد آقازاده
  پنجشنبه 30 بهمن 1399
  ما که دوریم ان شاء الله اومدیم تهران یه سر میزنیم
 • amirmahdi valipor
  سه شنبه 28 بهمن 1399
  لعنتی کچل من بلاک میکنی هاااا ببین هنو نشناختی منو هر جا کامنت گذاشته باشی بوراک نصرت هر جا هرجا همونجا پتت رو اب میریزم اینهمه دنبالت کردم پستات میدیدم بعد با یه نظر دادن من بلاکم میکنی میمون انتر
 • صدیقه نیکویی
  شنبه 25 بهمن 1399
  به قول مامان مهین نداریم
 • محمدعلی فروغی
  شنبه 25 بهمن 1399
  عااااالی😍👏🌹
 • لیلا عبدی
  جمعه 24 بهمن 1399
  وای چه خوشمزه
 • بهنام آریافر
  جمعه 24 بهمن 1399
  خیلی خوشمزه است
 • hamidrezamohamadi
  جمعه 24 بهمن 1399
  عالی بود مثله همیشه
 • ساناز مردشتی
  جمعه 24 بهمن 1399
  عالی
 • سهيل حجتي
  پنجشنبه 23 بهمن 1399
  پول كيفيتشون را ميگيرند، خيلي از رستوران ها رفتم از اين قيمت ها هم بالا تر جاي گوشت قلوه گاه بهمون دادند، واقعا عالي هستش، معتاد شف برگرهاشم من. حتما بايد هفته ايي ١ بار تو غذاهام باشه، بي نظير در ايران
 • ابوالفضل بدری
  پنجشنبه 23 بهمن 1399
  عالی
 • اسعد خوشنود
  چهارشنبه 22 بهمن 1399
  من فقط گزارشهای مستر رو دیدم، فکر میکنم فضای مناسبی داره امیدوارم بزودی بهشون سر بزنم
 • قلی قلقلی
  چهارشنبه 22 بهمن 1399
  جیگره
 • رضامقدم
  چهارشنبه 22 بهمن 1399
  خیلی خوب
 • پریا(پرستو هزارخانی)
  شنبه 18 بهمن 1399
  شیک و بینظیر
 • حسن احمدی
  جمعه 17 بهمن 1399
  فوق العاده عجیببببببببب
 • پارسا قهاری
  جمعه 17 بهمن 1399
  فوق العاده
 • رضا شریفزاده
  پنجشنبه 16 بهمن 1399
  ایشالا اومدم تهران حتما میرم
 • علی هراتی مقدم
  سه شنبه 14 بهمن 1399
  خیلی شیک
 • محمد جواد فرحبخش
  شنبه 11 بهمن 1399
  😍👌🏻
 • رضا پوریارمحمدی
  جمعه 3 بهمن 1399
  معدود جاهایی که واقعا خوبن کیفیت کم نشده
 • محمدجواد خاکپور
  جمعه 3 بهمن 1399
  عالیه عالی. مثل خود مستر🤍
 • امیر محمدی
  جمعه 3 بهمن 1399
  عالی و لاکچری 😎
 • reza.b.eygi
  پنجشنبه 2 بهمن 1399
  ماهیچه چریش عالیه
 • جلیل چعب
  پنجشنبه 2 بهمن 1399
  فوق العاده و بی نظیر ک با سبک بین المللی
 • حسن اسماعیلی کاکرودی
  پنجشنبه 2 بهمن 1399
  عالی❤❤❤
 • حسین خلفائی
  پنجشنبه 2 بهمن 1399
  عالی
 • حمید رضا حمزه زاده
  پنجشنبه 2 بهمن 1399
  منم نرفتم پول دستم برسه میرم
 • مرجان رضاییان
  چهارشنبه 1 بهمن 1399
  عاااااالی
 • افسانه شعبانی
  چهارشنبه 1 بهمن 1399
  فوق العاده بود
 • ناهید اسدی
  چهارشنبه 1 بهمن 1399
  خیلی عالی
 • ناهید اسدی
  چهارشنبه 1 بهمن 1399
  خیلی عالی
 • حیدر محمدی آوید
  چهارشنبه 1 بهمن 1399
  سلام جناب مستر بابت راه اندازی این اپلیکیشن و آشنا شدن بیشتر مردم عزیز با رستورانها و غذاهای مختلف از شما تشکر میکنم امیدوارم همیشه و همیشه در زندگیتان موفق و سربلند باشید
 • مصطفی اکبری
  پنجشنبه 18 دی 1399
  فوق العاده ست هم صبحانه شون هم غذاشون
 • معصومه موسوی
  پنجشنبه 18 دی 1399
  ایشالله منم ی روزی بیام😃
 • سعید بابائى
  جمعه 30 آبان 1399
  من صبحانه رفتم عالی بود
 • ava
  پنجشنبه 29 آبان 1399
  hatman emtehan mikonam mester 🥰
 • سعید عزیزی
  چهارشنبه 28 آبان 1399
  حتما امتحان میکنم‌ ممنون جیگر💘
 • بهروز ملاباقری
  سه شنبه 27 آبان 1399
  ب نظرم از نظر کیفیت عالیه واقعا
 • آرمان محمدی
  یکشنبه 25 آبان 1399
  مستر عالییی بود کیفیت بی نظیر 👌👌👌
 • رضا کیوانلو
  پنجشنبه 22 آبان 1399
  عالی بود
 • moslem
  پنجشنبه 22 آبان 1399
  فوق العاده بود👌👌سپاس مستر
 • شایان زنگنه
  چهارشنبه 21 آبان 1399
  عالی بود..ممنونم مستر
 • محمد راستگو
  شنبه 17 آبان 1399
  ali bod
 • حمید کثیری
  جمعه 16 آبان 1399
  دمت گرم
 • امیرحسین مکوندی
  جمعه 16 آبان 1399
  عالی بود😜😜😜😜😋😋😋😋
 • نازنين كيقبادي
  جمعه 16 آبان 1399
  من ك عاشقشم
 • آرش پوراروج
  جمعه 16 آبان 1399
  عالیییییی
 • علی رضا غلامی
  جمعه 16 آبان 1399
  جای خوبیه
 • بهنام
  سه شنبه 13 آبان 1399
  بیست
 • حجت حاج محمدی
  یکشنبه 11 آبان 1399
  ممنون از مستر عزیز بابت اشنا کردن ما با اینجا، عالی بود👌
 • سید ایمان صالحی قلعه سفید
  یکشنبه 11 آبان 1399
  من طرفدار لازانیا هستم 😍
 • یاشار قدیمی برنجعی
  یکشنبه 11 آبان 1399
  واقعا عالی بود
 • امیرعلی ولی پور
  یکشنبه 11 آبان 1399
  خوب بود هر کی سلیقه ای داره عشقیدو عالی مث همیشه👍
 • احسان جوادی
  یکشنبه 11 آبان 1399
  بسیار عالی محیط زیبا غذای عالی
 • ترانه ضرابی
  یکشنبه 11 آبان 1399
  بهترین
 • پویان پارسائیان
  یکشنبه 11 آبان 1399
  بیش از حد گرونه ولی خوب بود همین قیمت جای دیگه از این قوی تر هم هست
 • سیدمهدی راوند
  شنبه 10 آبان 1399
  Everything was perfect 👌🏻
 • پوریا عمویی
  شنبه 10 آبان 1399
  خیلی گرونه
 • shadmehrfarsi
  شنبه 10 آبان 1399
  اوکیه
 • hadisajedi
  شنبه 10 آبان 1399
  عالی
 • شنبه 10 آبان 1399
  خیلی عالی
 • شنبه 10 آبان 1399
  عالی بود
 • farzaneh
  جمعه 9 آبان 1399
  سلام ما عمرا بتونیم بریم اینجا قیمتاشون خیلی بالاست
 • محمد ملک زاده
  جمعه 9 آبان 1399
  سلام خیلی خوبه غذاهای این رستوران من دو ماه پیش رفته بودم
 • مهدی اوقان
  پنجشنبه 8 آبان 1399
  عالی بود
 • سامیار لطیفی
  پنجشنبه 8 آبان 1399
  عالی
آدرس:
تهران - فرشته، مریم شرقی، خیابان امین، ساختمان اس ام پی، طبقه اول
تلفن: 02122054167
مشخصات رستوران
 • سطح اقتصادی
  بالا
 • نوع رستوران
  رستوران فرنگی
 • مناطق تحت پوشش
 • اینستاگرام
  blackbearscafe
ساعات کاری
شنبه
23:30 تا 08:30
یکشنبه
23:30 تا 08:30
دوشنبه
23:30 تا 08:30
سه شنبه
23:30 تا 08:30
چهارشنبه
23:30 تا 08:30
پنجشنبه
23:30 تا 08:30
جمعه
23:30 تا 08:30
Mr.Taster خوش آمدید
ثبت نام
ورود
کلمه عبور را فراموش کرده ام
Mr.Taster ورود / ثبت‌نام
برای ورود شماره موبایل خود را وارد نمایید
رمز پیامکی جهت تایید برای شما ارسال خواهد شد
درصورتی که قبلا ثبت نام کرده و برای حساب کاربری خود رمز عبور انتخاب نموده‌اید، می‌توانید از این قسمت نیز وارد شوید
ورود با رمز قبلی